Biskupiec – Olsztyn

Nowy rozkład jazdy ważny od dnia 10 – 02 – 2014 r. !

 

CZĘŚĆ I

Przystanki KM odl. D D D D S D 6 D D D D D 6 D D D D
Biskupiec Dworzec PKP odjazd 0,0 0,0 4:45 5:05 5:45 6:10 6:15 6:30 6:50 6:55 7:30 7:55 8:15 8:50 9:25 10:00
Biskupiec ul.Wojska Polskiego 2,0 2,0 4:48 5:03 5:48 6:13 6:18 6:33 6:53 6:58 7:33 7:58 8:18 8:53 9:28 10:03
Rzeck 4,9 2,9 4:52 5:07 5:52 6:17 6:22 6:37 6:57 7:02 7:37 8:02 8:22 8:57 9:32 10:07
Nowe Marcinkowo 7,1 2,2 4:55 5:10 5:55 6:20 6:25 6:40 7:00 7:05 7:40 8:05 8:25 9:00 9:35 10:10
Kojtryny 9,3 2,2 4:58 5:13 5:58 6:23 6:28 6:43 7:03 7:08 7:43 8:08 8:28 9:03 9:38 10:13
Kromerowo 11,3 2,0 5:01 5:16 6:01 6:26 6:31 6:46 7:06 7:11 7:46 8:11 8:31 9:06 9:41 10:16
Barczewo, ul. Wojska Polskiego (SP) 21,8 10,5 5:28 6:13 6:38 6:43 6:58 7:23 7:58 8:23 8:43 9:18 10:28
Barczewo, ul. Warmińska (pętla MPK) 22,3 0,5 5:29 6:14 6:39 6:44 6:59 7:24 7:59 8:24 8:44 9:19 10:29
Barczewo, ul. Wojska Polskiego (SP) 23,0 0,7 5:30 6:40 6:45 7:00 7:25 8:00 8:25 8:45 9:20 10:30
Wrócikowo 25,5 2,5 5:17 5:32 6:15 6:42 6:47 7:02 7:22 7:27 8:02 8:27 8:47 9:22 9:57 10:32
Kaplityny 30,0 4,5 5:22 5:37 6:20 6:47 6:52 7:07 7:27 7:32 8:07 8:32 8:52 9:27 10:02 10:37
Wójtowo (Mazur-Tom) 31,0 1,0 5:23 5:38 6:21 6:48 6:53 7:08 7:28 7:33 8:08 8:33 8:53 9:28 10:03 10:38
Olsztyn, ul.Dworcowa McDonald’s P. Nr. 284 40,0 9,0 5:34 5:49 6:32 7:00 7:05 7:19 7:39 7:44 8:19 8:44 9:04 9:39 10:14 10:49

CZĘŚĆ II

Przystanki KM odl. D D 6 D D 6 D 6 7 D D D 6 D D 6 7 D D 6 7
Biskupiec Dworzec PKP odjazd 0,0 0,0 10:25 11:00 11:35 12:45 13:10 13:35 13:55 14:45 15:15 15:50 16:10 16:55 18:05
Biskupiec ul.Wojska Polskiego 2,0 2,0 10:33 11:03 11:38 12:48 13:13 13:38 13:58 14:48 15:18 15:53 16:13 16:58 18:08
Rzeck 4,9 2,9 10:37 11:07 11:42 12:52 13:17 13:42 14:02 14:52 15:22 15:57 16:17 17:02 18:12
Nowe Marcinkowo 7,1 2,2 10:40 11:10 11:45 12:55 13:20 13:45 14:05 14:55 15:25 16:00 16:20 17:05 18:15
Kojtryny 9,3 2,2 10:43 11:13 11:48 12:58 13:23 13:48 14:08 14:58 15:28 16:03 16:23 17:08 18:18
Kromerowo 11,3 2,0 10:46 11:16 11:51 13:01 13:26 13:51 14:11 15:01 15:31 16:06 16:26 17:11 18:21
Barczewo, ul. Wojska Polskiego (SP) 21,8 10,5 10:58 11:28 13:13 13:38 14:03 14:23 15:13 15:43 16:18 16:38 17:23 18:33
Barczewo, ul. Warmińska (pętla MPK) 22,3 0,5 10:59 13:14 13:39 14:04 14:24 15:14 15:44 16:19 16:39 17:24 18:34
Barczewo, ul. Wojska Polskiego (SP) 23,0 0,7 11:00 13:15 13:40 14:05 14:25 15:15 16:20 16:40 17:25 18:35
Wrócikowo 25,5 2,5 11:02 12:07 13:17 13:42 14:07 14:27 15:17 15:47 16:22 16:42 17:27 18:37
Kaplityny 30,0 4,5 11:07 12:12 13:22 13:47 14:12 14:32 15:22 15:52 16:27 16:47 17:32 18:42
Wójtowo (Mazur-Tom) 31,0 1,0 11:08 12:13 13:23 13:48 14:13 14:33 15:23 15:53 16:28 16:48 17:33 18:43
Olsztyn, ul.Dworcowa McDonald’s P. Nr. 284 40,0 9,0 11:19 11:45 12:24 13:35 13:59 14:24 14:44 15:35 16:02 16:40 16:59 17:44 18:54
Sprawdź trasę powrotną:
Olsztyn – Biskupiec

LEGENDA:
D – kursuje w dni robocze (od poniedziałku do piątku)
6 – kursuje w soboty (oprócz Nowego Roku, Świąt Państwowych i Kościelnych wolnych od pracy)
7 – kursuje w niedziele (oprócz Wielkanocy, Świąt Bożego Narodzenia, Nowy Rok)
S – kursuje w dni nauki szkolnej

Nie kursujemy: 6 Stycznia, w Boże Ciało, 01 maja, 03 maja, 15 sierpnia, 01 listopada, 11 listopada, Wielkanoc, w Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz inne Święta Państwowe i Kościelne wolne od pracy